DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O klubu

Tenisový klub Příbor, z.s. je součástí TJ Příbor a byl založen v roce 1987. Od svého založení vyvíjí sportovní soutěžní činnost. Členové klubu se pravidelně zúčastňují soutěží řízených Českým tenisovým svazem. Kromě toho část členů provozuje sportovní rekreační činnost.

Klub je v současnosti řízen 5 člennou výkonnou radou a 3 člennou revizní komisí. Chod klubu je zajišťován převážně obětavou brigádnickou činností členů. Během více než čtvrt století trvání se dostavělo a dobudovalo zázemí pro tenisty včetně klubovny, bufetu, sociálního zařízení, šaten, odrazové stěny, skladů materiálu a nářadí.

V současnosti má klub přes 60 členů napříč všemi věkovými kategoriemi. Děti se již ve věku 6 - 7 let se mohou účastnit prvních turnajů v minitenise, případně od 8 - 9 let v kategorii babytenisu. Po dosažení 10 let jsou nejlepší žáci zařazeni do soutěžní sportovní činnosti v kategorii žáků.

Členové klubu startují každoročně v soutěži družstev a zároveň se někteří účástní celostátních turnajů jednotlivců. Na konci každé sezóny je zveřejněn ČTS žebříček v jednotlivých kategoriích.

Každý rok pořádá náš klub 2 celostátní turnaje pro registrované hráče. Kromě toho jsou pořádány i turnaje pro rekreační hráče a oddílový turnaj.

Součásti areálu jsou 4 antukové kurty

Tréninkové zeď